• RAW PALEO •

  • wielkość czcionki zmniejsz czcionkę powiększ czcionkę
  • Your Website Title

    Ta strona zapisuje pliki cookie na Twoim komputerze. Pozostając na tej stronie, wyrażasz na to zgodę.

Od niedawna na naszych półkach mogą Państwo zobaczyć karmy Raw Paleo stworzone przez specjalistów w dziedzinie weterynarii z firmy Vetexpert.

Karmy zostały podzielone na odpowiednie kategorie wiekowe i wagowe, tak więc można znaleźć coś dla każdego psa. Co więcej, wszystkie karmy z tej serii są karmami bezzbożowymi, opartymi tylko na jednym źródle białka (mięso z indyka) z dodatkiem warzyw. Dzięki temu mogą sprawdzić się również u alergików.

Dodatkowo firma Vetexpert w serii Raw Paleo stworzyła także karmy mokre. Tutaj również dostępny jest szeroki wybór karm: dla szczeniąt i psów dorosłych, a także w wersji light. Producent oferuje tutaj szerszą gamę smakową- oprócz wersji z indykiem dostępne są także karmy mokre z jagnięciną oraz z wołowiną.

Badania i testy pokazują, że karmy Raw Paleo charakteryzują się wysoką smakowitością i są chętnie jedzone, co ma duże znaczenie przy doborze pożywienia dla naszych pupili.

Pamiętając o właścicielach kotów, firma ma zamiar niebawem wprowadzić dla nich na rynek mokrą karmę w saszetkach..

Co istotne, karmy Raw Paleo otrzymały niedawno nagrodę w programie Dobra Marka 2019, który ma na celu wybranie i promocję najlepszych, wysokich jakościowo produktów cieszących się dużym zaufaniem konsumentów.

Ta strona zapisuje pliki cookie na Twoim komputerze. Pozostając na tej stronie, wyrażasz na to zgodę.