• RAW PALEO •

  • wielkość czcionkizmniejsz czcionkępowiększ czcionkę
  • Your Website Title

    Ta strona zapisuje pliki cookie na Twoim komputerze. Pozostając na tej stronie, wyrażasz na to zgodę.

• RAW PALEO •

Od niedawna na naszych półkach mogą Państwo zobaczyć karmy Raw Paleo stworzone przez specjalistów w dziedzinie weterynarii z firmy Vetexpert.

Karmy zostały podzielone na odpowiednie kategorie wiekowe i wagowe, tak więc można znaleźć coś dla każdego psa. Co więcej, wszystkie karmy z tej serii są karmami bezzbożowymi, opartymi tylko na jednym źródle białka (mięso z indyka) z dodatkiem warzyw. Dzięki temu mogą sprawdzić się również u alergików.

Dodatkowo firma Vetexpert w serii Raw Paleo stworzyła także karmy mokre. Tutaj również dostępny jest szeroki wybór karm: dla szczeniąt i psów dorosłych, a także w wersji light. Producent oferuje tutaj szerszą gamę smakową- oprócz wersji z indykiem dostępne są także karmy mokre z jagnięciną oraz z wołowiną.

Badania i testy pokazują, że karmy Raw Paleo charakteryzują się wysoką smakowitością i są chętnie jedzone, co ma duże znaczenie przy doborze pożywienia dla naszych pupili.

Pamiętając o właścicielach kotów, firma ma zamiar niebawem wprowadzić dla nich na rynek mokrą karmę w saszetkach..

Co istotne, karmy Raw Paleo otrzymały niedawno nagrodę w programie Dobra Marka 2019, który ma na celu wybranie i promocję najlepszych, wysokich jakościowo produktów cieszących się dużym zaufaniem konsumentów.

Ta strona zapisuje pliki cookie na Twoim komputerze. Pozostając na tej stronie, wyrażasz na to zgodę.