mgr Paulina Kozak

  • Your Website Title

    Ta strona zapisuje pliki cookie na Twoim komputerze. Pozostając na tej stronie, wyrażasz na to zgodę.

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego o kierunku biologia a obecnie studentka Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku zootechnika oraz studentka Krakowskiej Szkoły Innowacji na kierunku Technik Weterynarii.

Moja miłość do poznawania świata zwierząt, jak u większości pasjonatów, rozpoczęła się już od wczesnych lat dziecięcych. Jako kilkulatka przeglądałam książki z fauną świata, ucząc się jakie są różnice między delfinami a wielorybami bądź jak żyją gepardy. To właśnie świat dzikich zwierząt, ich złożoność w behawiorze, interakcji ze środowiskiem oraz przystosowań porwał moją duszę do głębi, przez co zdecydowałam się na studia biologiczne na UWr. W trakcie studiów aktywnie brałam udział w życiu dwóch kół naukowych: ornitologicznego oraz teriologów. Dodatkowo w 2013 roku, wyjechałam na półroczną wymianę studencką w ramach unijnego programu LLP Erasmus na uczelnię Masarykova Univerzita w Brnie, w Czeskiej Republice.

W mojej aktualnej pracy, odpowiedzialna jestem za opiekę nad pacjentami w trakcie i po zabiegach. Z największą czułością dbam aby im niczego nie zabrakło. Nierzadko można mnie także spotkać na recepcji bądź pomagającą lekarzom w trakcie wizyt.

Kiedy szukam relaksu, odpoczynku i zmiany w otaczającym mnie świecie chętnie chodzę do kina, które jest moją małą słabością.

Od zawsze w moim otoczeniu były zwierzęta , które sama lub z mamą pielęgnowałyśmy, rybki, świnki domowe, pies i chomiki zależnie od możliwości lokalowych.

Ta strona zapisuje pliki cookie na Twoim komputerze. Pozostając na tej stronie, wyrażasz na to zgodę.