Technik weterynarii

Jestem absolwentką technikum weterynaryjnego w Poznaniu, praca ze zwierzętami to moja największa pasja, którą od dzieciństwa nieustannie rozwijam, stąd wybór szkoły, która pozwoliła mi zdobyć upragniony zawód. Wolontariat w schronisku zwrócił moją uwagę na problem bezdomności wśród zwierząt, zaszczepił wrażliwość i chęć pomagania zwierzętom. Każdy dzień w centrum Ekovet przynosi coś innego i wzbogaca mnie o nowe, cenne doświadczenia.

W wolnym czasie uwielbiam spacery po lesie, jazdę na motocyklu enduro i nurkowanie.

Technik weterynarii

Marta do nie dawna związana jeszcze z branżą ubezpieczeniową postanowiła oddać się życiowej pasji jaką jest miłość do zwierząt. W jej domu zawsze roiło się od różnego rodzaju pupili. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą synka, który dzielnie angażuje się w opiekę nad zwierzętami. Marta jest również mamą adopcyjną dwóch uroczych kocich sióstr, które na co dzień umilają wspólnie spędzony czas z rodziną, co więcej są ich częścią.

Asystent lekarza weterynarii

Jestem studentką 4 roku weterynarii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Interesuje się dermatologią i chirurgią małych zwierząt.

Swoja wiedzę staram się pogłębiać uczestnicząc w różnych konferencjach oraz kursach organizowanych przez IVSA. Jest to międzynarodowe zrzeszenie studentów do którego należę od 2 lat i aktywnie w nim działam, szczególnie w sekcji dobrostanu zwierząt.

Od najmłodszych lat mój dom był pełen zwierząt. Obecnie posiadam 2 psy i kotkę. ?

Asystent lekarza weterynarii

Jestem studentką 5 roku weterynarii na UPWr. Swoją przygodę w Ekovecie zaczęłam już prawie rok temu. Najpierw jako praktykantka, a póżniej jako asystent lekarza. Dzięki pracy w przychodni zdobywam wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Dziedziną, która w weterynarii interesuje mnie najbardziej jest kardiologia. Staram się poszerzać swoją wiedzę na ten temat uczestnicząc w wizytach kardiologicznych oraz szkoleniach online.

W czasie wolnym interesuję się kuchnią koreańską, jestem fanem wyścigów formuły 1, jeżdżę konno, śpiewam oraz gram na pianinie.

Rejestracja

Pochodzę z małego miasteczka w województwie lubuskim. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym na kierunku Biologia Środowiskowa. Chciałam się ciągle kształcić, dlatego skończyłam szkołę podyplomową Pielęgniarstwo i Chów Zwierząt Towarzyszących na tej samej uczelni. Po skończonych studiach rozpoczęłam pracę w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów. Zależy mi na ciągłym pogłębianiu wiedzy, interesuje się behawiorem i hodowlą zwierząt (w szczególności kotów). Fascynują mnie też gryzonie. Jestem dumną opiekunką kota i myszy. Poza zoologią i biologią ciekawi mnie wszelako pojęta nauka. W wolnych chwilach lubię rysować, słuchać muzyki i czytać książki. Interesuje się też fantastyką i animacją.

Tech.wet. Gabriela Michalska

W naszej przychodni specjalizuje się w nefrologii oraz  urologii

Ukończyłem studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Podczas mojej edukacji oraz praktyki próbowałem zagłębiać się w różne dziedziny medycyny, żeby potrafić od początku właściwie rozpoznać problem i dobrać odpowiednie leczenie. Najbardziej interesuje mnie nefrologia oraz urologia, w których chcę się dalej rozwijać poprzez szkolenia i webinary. Bardzo lubię również zajmować się badaniem USG jamy brzusznej. Moim ulubionym gatunkiem są koty, które są również najczęstszymi pacjentami nefrologicznym. Zależy mi, aby Opiekunowie wychodzili z mojego gabinetu z pełną świadomością stanu zdrowia ich pupila oraz planem kolejnych działań, jakie podejmiemy.

Prywatnie posiadam trzy koty, a także stadko szczurów adoptowanych z różnych miejsc. Z aktywności poza domem uwielbiam taniec towarzyski, prowadzę też sportowy tryb życia.

 

Lekarz weterynarii,

W naszej przychodni zajmuje się pacjentami internistycznymi, w szczególności przypadkami dermatologicznymi.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, stale poszerzając swoją wiedzę. Prywatnie właścicielka i miłośniczka psów rasy Yorkshire Terrier

Manager

Doświadczenie z wielu branż na stanowiskach menedżerskich. Poszukiwacz, również rozwiązań alternatywnych. Wystrzega się szablonów. Praca na trudnych przypadkach daje niezłą frajdę i doświadczenie, nie pozwala się  nudzić. Podobno niezły organizator. Uwielbia zwierzęta za wyjątkiem kleszczy i komarów (tego doświadczenia nie potrzebuje :)). Dążenie do celu jakim jest pomoc zwierzętom, cel nadrzędny.

Kierownik recepcji

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na którym ukończyłam studia zootechniczne. Moja specjalizacja dotyczyła hodowli zwierząt towarzyszących oraz dziko żyjących. Interesuję się dietetyką oraz behawioryzmem zwierząt domowych i ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę w tych tematach. 
Prywatnie jestem opiekunką kota Narcyza, w którym zakochałam się kiedy trafił do Ekovetu w opłakanym stanie. Narcyz wyróna pięknego, zdrowego kocurka, który uwielbia towarzyszyć mi w leniuchowaniu po pracy.

Kierownik techników weterynarii 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, na którym ukończyłam kierunek Zootechnika. Aby zgłębić wiedzę o zwierzętach podjęłam decyzję o zostaniu również technikiem weterynarii. 
W tym też zawodzie podjęłam pracę zaraz po studiach  i przez 5 lat pracowałam w całodobowej  klinice  weterynaryjnej. Kocham w tej pracy możliwość ciągłej pomocy zwierzętom. Nie ma w niej mowy o monotonii, każdy kolejny dzień przynosi nowe wyzwania (przypadki),co daje wiele satysfakcji i spełnienia. 

Prywatnie posiadam kota - Bushido, adoptowanego ze schroniska.

SPECJALISTA KONSULTUJĄCY: USG

„Jan Lorenc jest przede wszystkim miłośnikiem przyrody, zwłaszcza zwierząt. Od kilkunastu lat jest także lekarzem weterynarii zajmującym się
diagnostyką obrazową, głównie metodami podstawowymi, czyli ultrasonografią i radiografią, co w połączeniu z zamiłowaniami daje maniaka pracy klinicznej ze zwierzętami towarzyszącymi. Poza tym od kilku lat spełnia się także dydaktycznie, starając się dzielić zdobytą i stale poszerzaną wiedzą
z absolwentami i studentami medycyny weterynaryjnej.

Propagator adopcji zwierząt bezdomnych.

Od 2010 roku aktywny członek European Association of Veterinary Diagnostic Imaging, a od 2016 roku członek zarządu Sekcji Weterynaryjnej Polskiego
Towarzystwa Ultrasonograficznego. Po pracy amator ornitologii, gier strategicznych i żeglarstwa."

Lekarz weterynarii,

Ukończyłem Wrocławski Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Pracując w Centrum Ekovet mam możliwość nieustannie się rozwijać, poszerzać zdobywaną w trakcie edukacji wiedzę a także zdobywać, rozwijać i doskonalić umiejętności praktyczne. Szczególną uwagę oraz zainteresowanie i chęć pogłębiania wiedzy kieruję w stronę chirurgii - szczególnie ortopedii. Swoją wiedzę pogłębiam na licznych konferencjach, webinarach oraz wykładach, a także obserwując pracę starszych kolegów i koleżanek.

Wolne chwile spędzam najczęściej oglądając dobre filmy, słuchając muzyki.  Miłośnik pieszych wędrówek po górach.

 

 

Jestem studentką ostatniego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Przyrodniczym - kierunek Zootechnika.

Dodatkowo dla zaspokojenia własnej ciekawości ukończyłam kurs technika weterynarii.

Jak na zootechnika przystało lubię wszystkie zwierzęta zarówno te duże jak i te małe. Jednak zdecydowanie najbardziej kocham psy, być może dlatego, że towarzyszą mi one od kołyski i w mojej rodzinie przyjęło się, że dom bez psa to nie dom.

Obecnie jestem właścicielką Shih tzu- rasy, którą najbardziej kocham i przyszłość wiążę właśnie z nimi.

Jestem Absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Lekarzem Weterynarii chciałam być odkąd pamiętam! Już jako przedszkolak lgnęłam do zwierząt każdego gatunku, począwszy od psów, kotów i gryzoni, kończąc na zaskrońcach i jaszczurkach spotkanych na leśnej ścieżce.

Jako nastolatka stałam się szczęśliwą właścicielką mojego pierwszego psiaka, odtąd zakochałam się w tym niesamowitym świecie merdającego ogona.

Od samego początku studiów weterynaryjnych praktykowałam w wielu gabinetach i klinikach weterynaryjnych, czerpiąc wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne od różnych wybitnych specjalistów.

Staż odbyłam w Centrum Weterynaryjnym Ekovet, gdzie pod okiem najlepszych Lekarzy mogłam rozwinąć skrzydła.

Weterynaria to nie tylko moja praca, ale także ogromna pasja, dlatego cały czas pogłębiam swoją wiedzę na licznych konferencjach i szkoleniach.

Z wielu dziedzin weterynarii moje serce skradły jednak chirurgia i anestezjologia i to właśnie z nimi wiążę swoją przyszłość. Niezastąpionym uczuciem jest dla mnie widok szczęśliwych oczu zdrowego Pacjenta i uśmiech na twarzy Właściciela.

Prywatnie jestem mamą najcudowniejszego wulkanu energii – Bokserki Fridy.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. 

Już w czasie studiów każdą wolną chwilę spędzałam jako praktykant w naszym Centrum, gdzie później odbyłam też staż. 

Zajmuję się leczeniem psów i kotów, a tematem moich zainteresowań jest głównie interna oraz dermatologia i to właśnie w tym kierunku planuję swój dalszy rozwój.

Każdego dnia staram się dokształcać i pogłębiać moją weterynaryjną wiedzę.

Prywatnie jestem właścicielką adoptowanej suni rasy beagle.

Zastępca kierownika przychodni

Lekarz weterynarii, specjalista radiologii weterynaryjnej

W naszej przychodni specjalizuje się w : radiologii weterynaryjnej. 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, studia podyplomowe z zakresu radiologii weterynaryjnej ukończyłam w 2022 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie . 

Do swojej pracy podchodzę bardzo ambitnie i starannie. Wciąż poszerzam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych sympozjach i konferencjach.

Najbardziej interesuje się diagnostyką obrazową, ukończyłam studia specjalizacyjne z radiologii weterynaryjnej oraz uczestniczyłam w wielu szkoleniach z tej dziedziny.

 

Prywatnie posiadam cudownego wyżła niemieckiego długowłosego Zolę.

Pani doktor dołączyła do grona naszych specjalistów w lutym 2019r.

W naszym Centrum konsultuje wszystkich pacjentów kardiologicznych – od wielkich owczarków podhalańskich po chomiki syryjskie

W naszym Centrum specjalizuje się w : ultrasonografii oraz diagnostyce laboratoryjnej.

Pani doktor jest absolwentką wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Po studiach odbyła staż i rozpoczęła prace jako lekarz weterynarii. Miała okazje współpracować z lekarzami pełnymi pasji, którzy nauczyli ją praktycznego podejścia do zawodu, a przede wszystkim szacunku do zwierząt.

W kręgu jej zainteresowań znajduje się diagnostyka laboratoryjna, ultrasonografia oraz dermatologia.

Prywatnie jest właścicielką najwspanialszego kundelka pod słońcem - Lufy.

Jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Już w czasie studiów każdą wolną chwilę spędzała w gabinecie weterynaryjnym jako wolontariusz, natomiast po studiach odbyła staż, który nauczył ją zamieniać wiedzę teoretyczną w praktykę. Miała okazję uczyć sie od specjalistów znanych w całym kraju.

W wolnych chwilach stale się dokształca oraz uczestniczy w konferencjach. Szczególnie interesuję się interną oraz diagnostyką laboratoryjną.

W naszym centrum specjalizuje się w : anestezjologii

Jestem absolwentką wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.  W trakcie, jak i po studiach odbyłam praktyki w klinikach w Niemczech, gdzie miałam okazję pracować z wieloma specjalistami zdobywając teoretyczne i praktyczne umiejętności. Staż realizowałam w Centrum Weterynaryjnym EKOVET, gdzie z przyjemnością  otoczę opieką nowych, jak i znanych mi już pacjentów! Z wielu dziedzin moją ciekawość i zainteresowanie budzą przede wszystkim interną, endokrynologią oraz anestezjologią .

Do każdego pacjenta podchodzę  z uwagą i troską, doskonale zdając sobie sprawę, że moi podopieczni są dla swoich opiekunów pełnoprawnymi członkami rodziny - znam to z autopsji!

Poza pracą, współpracuję z fundacją Kocia Strefa Adopcyjna, dającą kocim futrzakom nowy start.

Prywatnie mama Komara - najwspanialszej kociej znajdy.

Ukończyłem  studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu w 2011 roku.
 
Moją pasją od początku była chirurgia. Przez ostatnie 6 lat praktykowałem w Wielkiej Brytanii, gdzie
odbyłem staż rotacyjny w klinice w Manchesterze oraz staż chirurgiczny i ortopedyczny w Klinice Profesora Noela Fitzpatricka,gdzie uczyłem się pod okiem światowej klasy specjalistów w swoich dziedzinach. 
 
W 2018 roku ukończyłem studia specjalizacyjne z chirurgii European School of Postgraduate Veterinary Studies. 
 
Wróciłem do Polski, gdzie wykorzystuje zdobytą wiedzę w leczeniu podopiecznych w naszym kraju.
 
Uwielbiam zwierzęta, a swoich pacjentów traktuję z najwyższą troską. Uważam, że powinni oni otrzymywać terapie na takim poziomie, jak w medycynie ludzkiej.
 
Prywatnie pasjonat kolarstwa i muzyki elektronicznej, uwielbiam spędzać  czas ze swoim przyjacielem - biszkoptowym labradorem Baileyem ?

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

W czasie studiów szczególnie zainteresowałam się rozrodem małych zwierząt oraz brałam udział w badaniach naukowych dotyczących diagnostyki nowotworów jąder. Obecnie poza pracą w naszym Centrum jestem doktorantką w Katedrze Rozrodu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Każdego dnia staram się rozwijać i pogłębiać moją weterynaryjną wiedzę

Prywatnie jestem właścicielką dwóch uroczych stworzeń, żółwia czerwonolicego oraz kotki.

Szczególne zainteresowania: chirurgia i rozród zwierząt

Jestem absolwentką wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Na studiach najbardziej zainteresowała mnie tematyka związana z rozrodem i położnictwem weterynaryjnym. W związku z tym postanowiłam dalej się kształcić w tej dziedzinie i w 2015 roku ukończyłam studia specjalizacyjne.

Jednak praca w przychodni weterynaryjnej to nie tylko praca położnika ale przede wszystkim klinicysty i chirurga. Dlatego cały czas staram się poszerzać wiedzę weterynaryjną uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom

Po pracy jestem aktywną mamą dwójki dzieci, która jak tylko znajdzie czas i możliwość to trenuje do startu w triathlonie.

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego o kierunku biologia a obecnie studentka Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku zootechnika oraz studentka Krakowskiej Szkoły Innowacji na kierunku Technik Weterynarii.

Moja miłość do poznawania świata zwierząt, jak u większości pasjonatów, rozpoczęła się już od wczesnych lat dziecięcych. Jako kilkulatka przeglądałam książki z fauną świata, ucząc się jakie są różnice między delfinami a wielorybami bądź jak żyją gepardy. To właśnie świat dzikich zwierząt, ich złożoność w behawiorze, interakcji ze środowiskiem oraz przystosowań porwał moją duszę do głębi, przez co zdecydowałam się na studia biologiczne na UWr. W trakcie studiów aktywnie brałam udział w życiu dwóch kół naukowych: ornitologicznego oraz teriologów. Dodatkowo w 2013 roku, wyjechałam na półroczną wymianę studencką w ramach unijnego programu LLP Erasmus na uczelnię Masarykova Univerzita w Brnie, w Czeskiej Republice.

W mojej aktualnej pracy, odpowiedzialna jestem za opiekę nad pacjentami w trakcie i po zabiegach. Z największą czułością dbam aby im niczego nie zabrakło. Nierzadko można mnie także spotkać na recepcji bądź pomagającą lekarzom w trakcie wizyt.

Kiedy szukam relaksu, odpoczynku i zmiany w otaczającym mnie świecie chętnie chodzę do kina, które jest moją małą słabością.

Od zawsze w moim otoczeniu były zwierzęta , które sama lub z mamą pielęgnowałyśmy, rybki, świnki domowe, pies i chomiki zależnie od możliwości lokalowych.

Ukończyłam Zootechnikę na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, ale, że nowej wiedzy nigdy dość, obecnie uczę się również na technika weterynarii.

Od dziecka lgnęłam do wszystkich zwierząt, będących w zasięgu mojego wzroku i rąk, co nie zawsze kończyło się dla mnie dobrze, jednak w żaden sposób mnie to nie zniechęcało. Odkąd sięgam pamięcią, w rodzinnym domu zawsze był pies. Jednego z nich, który szczęśliwie wciąż jest z nami, przyniosłam do domu, mając 14 lat – oczywiście bez zgody rodziców. Po wyjeździe na studia też nie wytrzymałam długo bez zwierząt w domu, dlatego od paru lat jestem posiadaczką charakternego królika miniaturowego.

Wolny czas najchętniej spędzam z przyjaciółmi i rodziną lub przenosząc się do innych światów, za pomocą książek i filmów.

Jestem rodowitą wrocławianką i absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Po ukończonych studiach rozpoczęłam staż oraz później pracę na Katedrze Rozrodu, gdzie pogłębiałam swoją wiedzę w zakresie rozrodu zwierząt, chirurgii miękkiej oraz diagnostyki obrazowej. Chęć doskonalenia swoich umiejętności posunęła mnie do rozpoczęcia studiów specjalizacyjnych w zakresie chirurgii zwierząt.

Mimo że współpracuje z kilkoma hodowlami kotów rasowych, to psy są moimi ulubionymi pacjentami i towarzyszami. Jestem współwłaścicielem hodowli pinczerów średnich i posiadam dwie wspaniałe dziewczyny Amber i Brie.

W wolnej chwili spędzam czas z moimi psami ,dobrą książką i aparatem fotograficznym.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jednak ciężko było mi się rozstać od razu z Uczelnią, dlatego też po studiach postanowiłam, że przedłużę jeszcze trochę akademicką przygodę, rozpoczynając studia III stopnia, która trwa do dziś.

Dodatkowo w 2015 r. ukończyłam studia specjalizacyjne z zakresu „rozród zwierząt”

Moją główną dziedziną zainteresowań zawodowych jest rozród, neonatologia i pediatria. Współpracuję z wieloma hodowlami psów i kotów rasowych i cały czas staram się pogłębiać swoją wiedzę w tym zakresie.

Sama jestem współwłaścicielem hodowli pinczerów średnich, co pozwoliło mi poznać te dziedziny nie tylko z puntu widzenia lekarza weterynarii, ale także właściciela i hodowcy. Posiadam 2 czworonożnych niepokornych współlokatorów o imieniu Shilla i Orkan, które skutecznie wypełniają mój wolny czas. Lubię także wędrówki górskie oraz przejażdżki na motocyklu.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na kierunku Zootechnika. Zwierzęta interesowały mnie odkąd sięgam pamięcią. Jednak największą sympatią darzę psy i konie. Jeździć konno zaczęłam w wieku 12 lat na wrocławskim torze, dzięki czemu wyścigi konne stały się moją pasją. Niewiele później stałam się szczęśliwą właścicielką pierwszego psa, rasy Cavalier King Chairs Spaniel, który wprowadził mnie w psi świat.

Obecnie mam dwa psy Borysa i Shaggiego, które są cudownymi kundlami, z którymi spędzam swój wolny czas,  najchętniej poza granicami miasta.

Miłość do czworonogów oraz chęć pracy z tymi zwierzętami pomogły mi w podjęciu decyzji o zrobieniu kursu na groomera. Odkąd uzyskałam certyfikat pomagam właścicielom psów oraz kotów w pielęgnacji ich sierści, a także z największą starannością staram się spełnić oczekiwania swoich klientów co do fryzur ich podopiecznych.

Ukończyłem Medycynę Weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Moją największą weterynaryjną pasją są zwierzęta egzotyczne.

Poza medycyną psów i kotów, to właśnie z medycyną zwierząt  nieudomowionych mam zamiar związać swoją lekarską karierę. Już podczas studiów odbywałem praktyki w krajowych ośrodkach, zajmujących się leczeniem tych osobliwych stworzeń, gdzie zdobyłem nieocenioną wiedzę i wiele praktycznych umiejętności. Jednak weterynaria jest dziedziną ciągle rozwijającą się i dlatego wciąż pogłębiam swoje wiadomości uczęszczając w konferencjach naukowych, warsztatach i stażach.

A tak pozaweterynaryjnie jestem człowiekiem uwielbiającym aktywność fizyczną oraz miłośnikiem pysznego jedzenia. Uwielbiam podróże małe i duże oraz amatorską fotografię – oczywiście zwierząt!

kierownik naszej przychodni,
lekarz weterynarii
specjalista chorób psów i kotów,
członek EESVO ( East European Society of Veterinary Ophthalmology ) 

W naszej przychodni specjalizuje się w okulistyce.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Od początku studiów fascynowała mnie okulistyka. Zachwycało mnie i dalej, pomimo upływu czasu, zachwyca złożoność budowy oraz funkcjonowania oczu psów i kotów. Po otrzymaniu dyplomu lekarza weterynarii odbyłam staż w Okulistycznej Przychodni Weterynaryjnej lek. wet. Jacka Garncarza. Uważam, że każde zwierzę zasługuje na specjalistyczną opiekę, dlatego uczestniczę w kursach i konferencjach poświęconych tematyce okulistycznej, a uzyskaną wiedzę wykorzystuję w codziennej praktyce. Jestem także w trakcie studiów specjalizacyjnych na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Współprowadzę również szkolenia z zakresu okulistyki MasterVet. Jestem również współautorką publikacji z tej dziedziny. Moją wielką miłością są koty, które towarzyszą mi również w życiu prywatnym.

Nie mniej ważne od wiedzy merytorycznej jest dla mnie także zapewnienie moim czworonożnym pacjentom jak największego komfortu i bezstresowych warunków podczas wizyty w gabinecie okulistycznym.

Zwierzęta towarzyszą mi od dziecka. Pamiętam, że w domu zawsze były koty albo psy. Szczególne miejsce w moim sercu i pamięci zajmuje czarny kundelek- znajda, którego jako niespełna dwuletni berbeć z dumą nazwałam As (chociaż brzmiało to chyba mniej więcej jak Aś). Takie pozytywne doświadczenia z dzieciństwa zaowocowały ogromną pasją do zwierząt, bez której praca z nimi nie byłaby możliwa.

Obecnie w moim życiu także nie mogło zabraknąć czworonożnych towarzyszy, dlatego jestem dumną właścicielką dwóch uroczych świnek morskich.W wolnych chwilach lubię poleniuchować czytając książki, szczególnie cenię sobie twórczość Joanny Chmielewskiej i Agathy Christie.

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Podczas studiów wzięłam udział w półrocznej wymianie studenckiej w ramach unijnego programu Erasmus LLP na uczelni University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences Brno w Republice Czeskiej. Dodatkowo odbyłam miesięczną praktykę kliniczną na Katedrze Diagnostyki Obrazowej wyżej wymienionej uczelni w Brnie.

Moją pasją zawodową jest ultrasonografia – mnogość informacji na temat stanu pacjenta, jaką można uzyskać dzięki tej diagnostyce jest dla mnie fascynująca.

W kręgu moich weterynaryjnych zainteresowań jest również troska o jak najdłuższe i najlepsze bicie psich oraz kocich serc, czyli kardiologia oraz diagnostyka obrazowa.

Dbając o postęp mojej wiedzy lekarskiej, stale uczestniczę w szkoleniach i konferencjach w szczególności poświęconych powyższym dziedzinom medycyny.

 

Lekarz weterynarii 

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu, po studiach odbyłam roczny staż w naszym Centrum i od tamtej pory jestem związana z tą placówką.

Wychowałam się z 3 owczarkami niemieckim, dogłębnie badając ich anatomię oraz fizjologię. Kiedy miałam 6 lat na świat przyszła moja siostra która wyglądała w końcu jak ja:) Podobno od wczesnego dzieciństwa rodzina wróżyła mi, że zostanę lekarzem weterynarii.
Od zawsze czułam szeroko pojętą potrzebę pomagania. Byłam honorowym dawcą krwi, a także widnieje w bazie dawców szpiku.

Prywatnie jestem mamą dwóch bardzo wymagających małych osóbek.

Od 11 lat do naszej rodzinki należy także kot Maxymilian, uratowany przez Fundację Kocie Życie oraz lekarzy z Centrum Ekovet.
Po wyczerpujących domowych obowiązkach spełniam się wykonując zawód który kocham

Już w trakcie studiów z zapałem udzielałam się w naszej lecznicy. Z każdym dniem pracy  pogłębiam swoją wiedzę, szczególnie w kierunku endokrynologii oraz dermatologii małych zwierząt. Oprócz zwierzaków, „na co dzień” podróżuję po kraju uczęszczając na konferencje tematyczne. 

Jestem właścicielką najcudowniejszego Golden Retriviera - Erta któremu wraz z mężem poświęcamy dużą część wolnego czasu.Zimą moją pasją jest snowboard. Jako zodiakalny rak wykazuję się ogromną wrażliwością szczególnie dla potrzebujących zwierząt.

Lekarz weterynarii
specjalista chirurg

W naszej przychodni specjalizuje się w chirurgii miękkiej. 

Jestem wrocławianką. Ukończyłam wrocławską Medycynę weterynaryjną w 2010r.

Uwielbiam wszystkie zwierzęta, ale psy, wszelkiej maści, są moim ukochanym gatunkiem. W świecie medycyny weterynaryjnej największym zainteresowaniem darzę chirurgię, intensywną terapię, kardiologię, diagnostykę obrazowa oraz behawioryzm. Największą radość w pracy daje mi merdający ogon psa, mruczący kot i uśmiechnięty opiekun zwierzęcia.

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Jestem managerem oraz dietetykiem weterynaryjnym. Praca, którą wykonuję jest dla mnie zarówno wyzwaniem jak i ogromną przyjemnością. Każdego dnia staram się o jak najlepsze funkcjonowanie Kliniki dla dobra naszych Klientów i Pacjentów. Specjalizuję się w dietetyce  weterynaryjnej dzięki której mogę pomagać zdrowym i chorym czworonożnym pupilom, ustalając dla nich indywidualne dawki żywieniowe. Poza profesjonalnym doradztwem żywieniowym, zawsze służę wsparciem organizacyjnym i technicznym.

W wolnych chwilach wraz z moją ukochaną Goldenką Rijaną wybieramy się za Wrocław na spacery po lesie , z których obie czerpiemy mnóstwo przyjemności. Zwierzęta kocham od zawsze , a dzięki pracy która jest moją pasją, mogę zawsze być blisko nich i nieść pomoc tym którym jest potrzebna.

Jestem absolwentem Wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.
Medycyna przez duże ‘M’ zawsze była moją pasją i fascynacją, do której podchodzę z dużym szacunkiem. W domu mam kota – persa Barona- ktoś może wierzyć lub nie, ale naprawdę się rozumiemy, szczególnie przy lodówce.

W zawodzie zajmuję się chirurgią miękką, twardą oraz okulistyką. Nie jest mi obca interna i inne działy weterynarii. Ukończyłem liczne kursy w tym zakresie.

W wolnych chwilach zajmuję się malarstwem, muzyką klasyczną, lubię także jeździć na nartach i włóczyć się kajakiem po rzekach Polski.

Ta strona zapisuje pliki cookie na Twoim komputerze. Pozostając na tej stronie, wyrażasz na to zgodę.