Super User

Ukończyłem  studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu w 2011 roku.
 
Moją pasją od początku była chirurgia. Przez ostatnie 6 lat praktykowałem w Wielkiej Brytanii, gdzie
odbyłem staż rotacyjny w klinice w Manchesterze oraz staż chirurgiczny i ortopedyczny w Klinice Profesora Noela Fitzpatricka,gdzie uczyłem się pod okiem światowej klasy specjalistów w swoich dziedzinach. 
 
W 2018 roku ukończyłem studia specjalizacyjne z chirurgii European School of Postgraduate Veterinary Studies. 
 
Wróciłem do Polski, gdzie wykorzystuje zdobytą wiedzę w leczeniu podopiecznych w naszym kraju.
 
Uwielbiam zwierzęta, a swoich pacjentów traktuję z najwyższą troską. Uważam, że powinni oni otrzymywać terapie na takim poziomie, jak w medycynie ludzkiej.
 
Prywatnie pasjonat kolarstwa i muzyki elektronicznej, uwielbiam spędzać  czas ze swoim przyjacielem - biszkoptowym labradorem Baileyem ?

Jestem  absolwentką wrocławskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Właściwie od zawsze interesowałam się behawioryzmem zwierząt, szczególnie psów. Fascynuje mnie,w jaki sposób potrafią się komunikować z ludźmi i pomiędzy sobą. Jestem uczestniczką kursu dyplomowego COAPE, nadającego kwalifikacje behawiorysty.
W życiu towarzyszy mi dwójka futrzastych przyjaciół – Cavalier i adoptowany kundelek.
 
W wolnych chwilach śpiewam  i gram na skrzypcach.
 
Stale pogłębiam swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach, aby móc jak najlepiej pomagać wszystkim moim Pacjentom.

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

W czasie studiów szczególnie zainteresowałam się rozrodem małych zwierząt oraz brałam udział w badaniach naukowych dotyczących diagnostyki nowotworów jąder. Obecnie poza pracą w naszym Centrum jestem doktorantką w Katedrze Rozrodu Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Każdego dnia staram się rozwijać i pogłębiać moją weterynaryjną wiedzę

Prywatnie jestem właścicielką dwóch uroczych stworzeń, żółwia czerwonolicego oraz kotki.

W procesie udomowienia i życia obok człowieka przewód pokarmowy psa stopniowo przystosował się do trawienia składników pochodzenia roślinnego. Oczywiście owoce nie zastąpią pełnowartościowego pokarmu na opartego na białku zwierzęcym, ale mogą stanowić doskonałe urozmaicenie diety, a przy okazji są również źródłem wielu witamin.
Które owoce można bezpiecznie podawać naszym pupilom:

Szczególne zainteresowania: chirurgia i rozród zwierząt

Jestem absolwentką wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Na studiach najbardziej zainteresowała mnie tematyka związana z rozrodem i położnictwem weterynaryjnym. W związku z tym postanowiłam dalej się kształcić w tej dziedzinie i w 2015 roku ukończyłam studia specjalizacyjne.

Jednak praca w przychodni weterynaryjnej to nie tylko praca położnika ale przede wszystkim klinicysty i chirurga. Dlatego cały czas staram się poszerzać wiedzę weterynaryjną uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych aby jak najlepiej pomagać swoim pacjentom

Po pracy jestem aktywną mamą dwójki dzieci, która jak tylko znajdzie czas i możliwość to trenuje do startu w triathlonie.

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego o kierunku biologia a obecnie studentka Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na kierunku zootechnika oraz studentka Krakowskiej Szkoły Innowacji na kierunku Technik Weterynarii.

Moja miłość do poznawania świata zwierząt, jak u większości pasjonatów, rozpoczęła się już od wczesnych lat dziecięcych. Jako kilkulatka przeglądałam książki z fauną świata, ucząc się jakie są różnice między delfinami a wielorybami bądź jak żyją gepardy. To właśnie świat dzikich zwierząt, ich złożoność w behawiorze, interakcji ze środowiskiem oraz przystosowań porwał moją duszę do głębi, przez co zdecydowałam się na studia biologiczne na UWr. W trakcie studiów aktywnie brałam udział w życiu dwóch kół naukowych: ornitologicznego oraz teriologów. Dodatkowo w 2013 roku, wyjechałam na półroczną wymianę studencką w ramach unijnego programu LLP Erasmus na uczelnię Masarykova Univerzita w Brnie, w Czeskiej Republice.

W mojej aktualnej pracy, odpowiedzialna jestem za opiekę nad pacjentami w trakcie i po zabiegach. Z największą czułością dbam aby im niczego nie zabrakło. Nierzadko można mnie także spotkać na recepcji bądź pomagającą lekarzom w trakcie wizyt.

Kiedy szukam relaksu, odpoczynku i zmiany w otaczającym mnie świecie chętnie chodzę do kina, które jest moją małą słabością.

Od zawsze w moim otoczeniu były zwierzęta , które sama lub z mamą pielęgnowałyśmy, rybki, świnki domowe, pies i chomiki zależnie od możliwości lokalowych.

Organizm naszych pupili starzeje się około 7 x szybciej niż ludzki. Z tego właśnie powodu ważne jest rozpoznanie momentu, w którym nasz podopieczny rozpoczyna tzw. „jesień swojego życia”.
Trudno jest podać sztywne ramy, w jakim wieku rozpoczyna się psia czy kocia starość, gdyż jest to zależne od wielu czynników: przeszłości, a szczególnie opieki jaką zwierzak był otoczony w młodym wieku, przebytych chorób, rasy, wielkości (zwierzęta o większych gabarytach starzeją się szybciej) czy też osobniczych predyspozycji. Z tego względu najważniejsza jest dokładna obserwacja naszych czworonożnych towarzyszy.

Ukończyłam Zootechnikę na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, ale, że nowej wiedzy nigdy dość, obecnie uczę się również na technika weterynarii.

Od dziecka lgnęłam do wszystkich zwierząt, będących w zasięgu mojego wzroku i rąk, co nie zawsze kończyło się dla mnie dobrze, jednak w żaden sposób mnie to nie zniechęcało. Odkąd sięgam pamięcią, w rodzinnym domu zawsze był pies. Jednego z nich, który szczęśliwie wciąż jest z nami, przyniosłam do domu, mając 14 lat – oczywiście bez zgody rodziców. Po wyjeździe na studia też nie wytrzymałam długo bez zwierząt w domu, dlatego od paru lat jestem posiadaczką charakternego królika miniaturowego.

Wolny czas najchętniej spędzam z przyjaciółmi i rodziną lub przenosząc się do innych światów, za pomocą książek i filmów.

SALON FRYZJERSKI przy CENTRUM WETERYNARYJNYM EKOVET oferuje:

 • Strzyżenie według wskazówek i fantazji klienta lub wzorców FCI
 • Trymowanie
 • Kąpiele z masażem relaksującym, lecznicze oraz oczyszczające (z użyciem odpowiednio dobranych do sierści i skóry  kosmetyków)
 • Czesanie
 • Stylizacja psich fryzur
 • Przygotowanie psów do wystaw
 • Rozczesywanie skołtunionej i trudnej do pielęgnacji sierści
 • Porady dotyczące pielęgnacji poduszek łap , szczególnie zimą
 • Porady w zakresie indywidualnego doboru kosmetyków i codziennej pielęgnacji

Każdy zwierzak w naszym salonie jest traktowany wyjątkowo. Ważne jest też, by czuł się podczas wizyty  pewnie i spokojnie, co jest dodatkowym zadaniem dla Groomera, które ułatwia pracę i tworzy dobry kontakt ze zwierzakiem i jego zadowolenie, dlatego też wolę go „zagadać’ , żeby rozluźnić atmosferę.
Zachęcam także do wizyt nie tylko w celu strzyżenia, ale także na  okresową pielęgnację czyszczenia uszu, wycięcia sierści między opuszkami, wyczesania lub kąpiel, Systematyczne zabiegi zapewnią lepszy kontakt ze mną , swobodniejsze  zachowanie Państwa pupila, a przede wszystkim są krótsze, a sierść w lepszej kondycji.
Nie używam poskarmiaczy, ani środków uspakajających, gdyż wiem, że wpływa to negatywnie na zwierzę.  Jeżeli Państwo życzycie sobie aby Wasz pupil w trakcie wizyty był znieczulony, to zajmuje się tym lekarz  weterynarii.

Do zabiegów pielęgnacyjnych używam profesjonalnych kosmetyków dla zwierząt. Przywiązuję także ogromną wagę do higieny i dezynfekcji sprzętu.

Ważne :

 • przyjmuję tylko psy i koty zaszczepione przeciw wściekliźnie,
 • przed zabiegiem TRYMOWANIA  proszę nie kąpać pieska minimum 2 - 3 tygodnie,
 • jeżeli  zwierzę ma być strzyżone, a rezygnujecie Państwo z kąpieli w naszym studio, proszę aby Państwa pupil był wyczesany i wykapanego najlepiej dzień przed wizytą u nas,
 • proszę o poinformowanie mnie o : chorobach skórnych, alergiach, trudnym charakterze oraz innych ważnych informacjach dla samopoczucia Państwa pupila,
 • przed wizytą proszę, aby pies nie był najedzony, ale za to dobrze wybiegany.

   
  Obcinanie pazurków oraz kosmetyka uszu przy kompleksowej usłudze wykonywane są GRATIS.

  PRZYGOTOWANIE DO WYSTAW  jest omawiane z właścicielem i wyceniane indywidualnie.

  Proszę o wcześniejsze telefoniczne uzgadnianie terminu wizyty tel 71 373-83-50 do 53
  W  razie rezygnacji z wizyty, proszę także o wcześniejsze powiadomienie mnie telefonicznie lub na maila : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Ostateczna cena zabiegów ustalana jest z właścicielem po obejrzeniu zwierzęcia.

  Od pierwszej wizyty  obejmującej strzyżenie lub trymowanie wraz z kąpielą oferujemy Państwu KARTĘ STAŁEGO KLIENTA, która upoważnia do:
  --- bezpłatnej kąpieli  podczas każdej 4 wizyty przy  kompleksowej usłudze strzyżenia lub trymowania,
  --- co 6 odwiedziny w salonie  – przysługuje państwu rabat na cały zabieg 25 %.

  Nasi  klienci chętnie wracają na kolejne zabiegi pielęgnacyjno-kosmetyczne, zapraszam więc serdecznie !

Terapia komórkami macierzystymi oraz PRP- osocze bogatopłytkowe :
Współpracujemy z firma VET Stem Cell, która zapewnia  kompleksowe rozwiązania medycyny regeneracyjnej:

 • terapia kom. macierzystymi oraz bogatopłytkowym osoczem - terapia stosowana w chorobach układu ruchu, zmian zwyrodnieniowych stawów, urazy kości, chrząstek, ścięgien i mieśni,
 • terapia komórkami macierzystymi w przewlekłej niewydolności nerek,
 • terapia VSC Regen żel- żel przyspieszający gojenie - jesteśmy lecznica, która wykonywała badania kliniczne potwierdzające efekty działania żelu.
Strona 1 z 4

Ta strona zapisuje pliki cookie na Twoim komputerze. Pozostając na tej stronie, wyrażasz na to zgodę.